Lizard Media w Faktach TVN

Nasz ekspert aplikacji mobilnych Mateusz Biliński został poproszony o komentarz do rozwiązania programu stworzonego przez młodego maturzystę z Lęborka, również Matusza, który stworzył aplikację do komunikowania się osób głuchoniemych.

– Lubimy media ponieważ wbrew powszechnej opinii puszczają wiele pozytywnych i wartościowych informacji – mówi Paweł Biliński, UX Manager w Lizard Media.

 – Nasze badania, raporty, analizy są stale obecne w dużych mediach ogólnopolskich i przez to mamy wpływ na wizerunek branży IT wśród Polaków – dodaje Paweł Biliński.

Dla tych, którzy w Faktach TVN jeszcze nie występowali uchylimy rąbka tajemnicy jak to wygląda od kuchni. Ponieważ Fakty TVN to redakcja serwisu codziennego i newsy nie są planowane na kilka dni do przodu, a zwykle w godzinach przedpołudniowych danego dnia, trzeba działać szybko. Kiedy dzwoni telefon i pojawia się prośba o komentarz eksperta, trzeba być dostępnym i w ciągu kilku godzin pojawić się na nagranie, w łatwo dostępnym dojazdowo miejscu np. Kraków, Katowice, Warszawa i skomentować w sposób zrelaksowany i profesjonalny temat jaki jest akurat newsem.

Mateusz Biliński stanął na wysokości zadania i wypadł świetnie…… sami zresztą zobaczcie:

Przeczytaj również