Akeneo PIM

Akeneo PIM umożliwia dostawcom detalicznym i znanym markom zapewnianie spójnego i bogatego doświadczenia zakupowego swoim klientom we wszystkich kanałach sprzedaży łącznie z eCommerce, rynkiem tradycyjnym, mobilnym, drukowanym oraz detalicznymi punktami sprzedaży. Otwarta platforma Akeneo PIM (Product Information Management  zarządzanie informacją o produkcie) zarządza oraz udostępnia platformie Magento wysokiej jakości informacji o produkcie. 

akeneo

Wdrożenie Akeneo PIM to szereg korzyści:

  • Popraw doświadczenie produktu: Dostarcz najlepiej dopasowaną informację o produkcie klientom w odpowiednim momencie i miejscu.
  • Popraw konwersję sprzedaży: Dostarcz przekonujące i emocjonalne opisy produktu, dostosowane do kanału, które zaangażują klientów i przekonają na dużą skalę.
  • Zmniejsz zwroty towarów: Dostarcz kompletną, dokładną i dopasowaną informację o produkcie, aby klient dostał to czego szuka.
  • Skróć czas wprowadzenia produktu na rynek: Zarządzaj całością informacji na temat produktu we wszystkich kanałach sprzedaży poprzez jeden centralny hub i radykalnie przyspiesz zarządzanie katalogiem produktu.
  • Przygotuj się na globalny wzrost: Wykorzystaj lokalność i zapewnij opisy produktu przystosowane dla klientów na nowych rynkach
  • Zwiększ produktywność swojego zespołu: Zautomatyzuj ręczne i powtarzające się zadania, zorganizuj pracę zespołu i usprawnianie procesów oraz kontrole jakości produktu, co uwolni twój zespół do bardziej strategicznych misji.
  • Obsługuj wiele źródeł danych o produktach: system ERP, serwer mediów, dostawców zewnętrznych, marketing
  • Korzystaj w wielu kanałach: eCommerce, sklepy offline (aplikacje kiosk), katalogi drukowane (poprzez integracje np. z Adobe InDesign), POS, aplikacje mobilne etc.

Akeneo radykalnie poprawia jakość i trafność informacji o produkcie równocześnie upraszczając i przyspieszając zarządzanie katalogowaniem produktów. To z kolei podnosi wartość konwersji, zmniejsza liczbę zwrotów oraz przyspiesza wprowadzanie produktów na rynek.

akeneo pim

PIM wpływa pozytywnie na jakość procesów zarządzania informacjami o produkcie i dostarcza lepszej jakości dane we wszystkich kanałach sprzedaży. Jako Lizard Media jesteśmy oficjalnym partnerem wdrożeniowym Akeneo PIM w Polsce.

akeneo pim

Chcesz wdrożyć Akeneo PIM?

Wyślij swój brief na sales@lizardmedia.pl.

Pozostałe specializacje:

audyty i szkolenia

Audyty i szkolenia

Przeprowadzamy audyty systemów działających w oparciu o Magento2 / PrestaShop. Jesteśmy autorami pierwszych komercyjnych szkoleń Magento2, które realizujemy w całej Polsce w ramach ośrodka NobleProg.

development php/js

Development PHP/JS

Posiadamy kompetencje do realizowania aplikacji dedykowanych w technologii: PHP (Symfony, Laravel), VueJS, VanillaJS, PWA. Projektujemy i wdrażamy aplikacje customowe dla liderów rynku.

ecommerce

eCommerce

Tworzymy kompleksowe i kreatywne taktyki eCommerce, analizujemy i rekomendujemy trendy na podstawie bieżącej sytuacji rynkowej. Doradzamy, konsultujemy, wyznaczamy kierunki.