Kariera

Dołącz do nas!

Jesteśmy przekonani, że Lizard Media to miejsce idealne do stabilnego rozwoju Twojej kariery. Ludzie to najważniejsza wartość, która stanowi o jakości tego, co tworzymy dla naszych Klientów. Kompetencje, które interesują nas najbardziej to: developerzy, projektanci UX, projektanci graficzni, analitycy, product ownerzy, tech leaderzy – wszystko to w obrębie Magento, PHP (Symfony, Laravel), PrestaShop. Chcemy w pełni transparentnie pokazać jak pracujemy, dlatego zapraszamy do rozmowy na naszym czacie i aplikowania!

1: APLIKACJA

1: APLIKACJA

Wybierz stanowisko i wypełnij krótką ankietę. Nie musisz wysyłać emaili, korzystamy z oprogramowania, które automatycznie przekazuje wypełnioną ankietę do odpowiedniego zespołu.

2: ANALIZA

2: ANALIZA

Przeanalizujemy Twoją kandydaturę i jeśli będziemy zainteresowani, skontaktujemy się w ciągu maksymalnie 5 dni. Im więcej szczegółów wyślesz, tym większa szansa na kontakt.

3: ZADANIE

3: ZADANIE

Wykonaj zadanie techniczne. Zależnie od stanowiska, każdy kandydat wypełnia inne zadanie techniczne. Dajemy kandydatom możliwość określenia terminu, w którym wykonają zadanie w możliwie najlepszej jakości.

4: ROZMOWA

4: ROZMOWA

Jeśli zadanie osiągnęło odpowiednio wysokie noty podczas oceny przez zespół, umawiamy się w dogodnym terminie na rozmowę – w jednej z siedzib firmy lub jako rozmowa video.

5: DECYZJA

5: DECYZJA

Wyniki rekrutacji. Jeśli Twoja kandydatura przeszła pozytywnie przez wszystkie etapy, przedstawiamy propozycję stanowiska, wynagrodzenia oraz formę zatrudnienia. To moment, w którym zadajesz dużo dodatkowych pytań i podejmujesz decyzję.

6: WITAJ

6: WITAJ

Formalności. Podpisujemy wszystkie potrzebne dokumenty i planujemy Twój pierwszy dzień w nowej pracy. Do momentu rozpoczęcia Twojej pracy możesz przyjść na dodatkowe spotkanie czy wstępne szkolenie, aby wystartować z większą wiedzą.

Czego możesz oczekiwać

 • Możesz aplikować do pracy w 3 miastach oraz do pracy zdalnej. Zapraszamy do Krakowa, Gdańska i Bielska-Białej.
 • Wiemy jak ważna jest wydajność pracy. Dlatego skonfigurujesz swoje stanowisko pracy (w standardzie minimum – mocny laptop DELL + zewnętrzny ekran 24″, dedykowane biurko, wygodny fotel). Powiedz co ułatwi Ci pracę, a my o to zadbamy. Wszystko to w biurach o wysokim standardzie.
 • Wiedza! Wybierzesz certyfikaty i kursy, a my je opłacimy (w ramach przyznanego budżetu). Średnio każdy z członków zespołu jedzie na atrakcyjne konferencje branżowe kilka razy w roku. Za organizację tych wydarzeń odpowiada osobny dział HR.
 • Każdy zespół jest bardzo niezależny i nie narzucamy odgórnie flow, które panuje w danym zespole. Możesz mieć bezpośredni wpływ na to, jak zespół układa pracę.
 • Dostaniesz wyzwania projektowe dla rozpoznawalnych marek z Polski i świata. Wyzwań na pewno nie zabraknie! Dbamy, aby projekty były prowadzone w warunkach komfortowych dla zespołu, jednocześnie zapewniając wysoką jakość.
 • Jasna ścieżka rozwoju. Każdy otrzymuje do akceptacji tzw. Kartę rozwoju, która z góry określa punkty potrzebna do realizacji w celu awansu czy aktualizacji wynagrodzenia.
 • Możesz pracować kiedy chcesz, również z domu  to kwestia do ustalenia.
 • Ruszaj się, odpoczywaj i jedz zdrowo  MultiSport, strefy chill-out (pufy, piłkarzyki), „owocowe piątki”.
 • Zapłacimy za prywatną opiekę medyczną.
 • Wiemy jak ważne jest życie prywatne. Dlatego jesteśmy otwarci na ustalenie regularnych dni pracy zdalnej i dopasowanie godzin pracy do reszty zespołu.
Slider

Jak pracujemy?

 • DevOps! Wykorzystujemy możliwie zautomatyzowany proces developmentu korzystając z procesów CI/CD.
 • Działamy w ramach wewnętrznego Developer’s guide, które uwzględnia najlepsze standardy kodu (code review, normy PSR, SOLID i inne).
 • Wolisz inne IDE? My opłacamy licencję (większość teamu korzysta z PHPStorm).
 • Korzystamy z GitLab + GitLab CI, automatyzujemy testy w ramach pipelines. Korzystamy z TDD.
 • Możesz brać udział w regularnych eventach firmowych: GitHub Sessions, LizardHackatonBeta i LizardHackMeet (zobacz zdjęcia). To eventy, które rozwijają zespół, a jednocześnie poszerzają zasoby naszego firmowego GitHuba.
 • W ramach firmy działają Gildie, które zrzeszają osoby specjalizujące się w danej specjalizacji. W trakcie spotkań Gildii można poszerzać wiedzę, aktywnie uczestniczyć poprzez prelekcje czy opisy case studies. To świetna okazja do bycia na bieżąco w danej technologii.
 • Skupiamy się na pisaniu kodu, a czynności, które można zoptymalizować – optymalizujemy.
 • Docker? Jasne, jako standard.
 • Pozostałe narzędzia używane na codzień to: JIRA, GitLab CI, Tempo Timesheets, FreshDesk, Ghostlab, Toggl, Podio, Google Apps/GDrive.
 • Korzystamy z PacktLib (MAPT) bez ograniczeń.

Aktualnie poszukujemy:

eCommerce Business Analyst

Bielsko-Biała, Kraków
Poszukujemy doświadczonych analityków biznesowych, którzy pracowali nad komercyjnymi projektami i posiadają umiejętności budowania wymagań biznesowych i kryteriów akceptacyjnych.

Magento developer (Regular/Senior)

Bielsko-Biała, Kraków, Gdańsk
Poszukiwani developerzy z doświadczeniem w Magento, nastawieni na pracę dla dużych e-sklepów i rozpoznawalnych marek z branży eCommerce.

Magento frontend developer

Kraków, Gdańsk, Bielsko-Biała
Poszukujemy developerów frontend Magento z doskonałym wyczuciem CSS (pixel-perfect), potrafiących zoptymalizować frontend Magento, znających technologię PWA.

PHP developer (Regular/Senior)

Karków, Gdańsk, Bielsko-Biała
Jeśli masz przynajmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w pisaniu kodu PHP zgodnego z najlepszymi standardami, będziesz mógł rozwinąć skrzydła.

Project Manager

Kraków, Bielsko-Biała
Poszukujemy doświadczonych project managerów, którzy prowadzili projekty związane z eCommerce, aplikacjami webowymi. Znajomość Magento i PrestaShop bardzo mile widziana.

Tester oprogramowania

Bielsko-Biała
Poszukujemy doświadczonych testerów oprogramowania, którzy pracowali nad komercyjnymi projektami i posiadają wiedzę z zakresu testów manualnych i automatycznych. Mile widziana certyfikacja ISTQB.

Świetna ekipa,

DUŻO autonomii i ŚWIETNA atmosfera pracy.