O nas

UX & software house.

Od 2009 roku z sukcesem dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania z obszaru eCommerce, oprogramowania dedykowanego i projektowania User Experience. Posiadamy zespół kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów oraz certyfikowanych ekspertów. Nasze kompetencje koncentrują się wokół kompleksowych wdrożeń i obsługi eCommerce. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce i Europie korzystając z posiadanych kompetencji w obszarach: Magento, Magento 2, PIM, PrestaShop, PHP (Laravel, Symfony), VueJS.

grid smaller foto

Specjalizacje i certyfikaty

eCommerce

Należymy do ścisłej czołówki firm, które posiadają największą liczbę certyfikowanych specjalistów Magento 2 w Polsce. Wszystkie zespoły posiadają kompetencje niezbędne do dostarczania skomplikowanych wdrożeń eCommerce. Jesteśmy oficjalnym partnerem Akeneo.
magento2certifiedprofessionaldeveloper
magento2solutionspecialist
magento developer
magentocertifieddeveloperplus
magentojavascriptdeveloper
laravelcertifieddeveloper@2x
laravelcertifieddeveloper@2x
laravelcertifieddeveloper@2x
magento2

Magento2

Wdrażamy kompleksowo Magento2, kładąc nacisk na wysoką wydajność. Integrujemy Magento z zewnętrznymi systemami ERP, CRM, PIM. Dysponujemy zespołem certyfikowanych specjalistów.

ecommerce

eCommerce

Tworzymy kompleksowe i kreatywne taktyki eCommerce, analizujemy i rekomendujemy trendy na podstawie bieżącej sytuacji rynkowej. Doradzamy, konsultujemy, wyznaczamy kierunki.

akeneo pim

Akeneo PIM

Akeneo PIM poprawia to kompleksowe rozwiązanie klasy Product Information Management. Akeneo optymalizuje i upraszcza proces zarządzania bazą produktow jako ważny element strategii omnichannel.

development php/js

Development PHP/JS

Posiadamy kompetencje do realizowania aplikacji dedykowanych w technologii: PHP (Symfony, Laravel), VueJS, VanillaJS, PWA. Projektujemy i wdrażamy aplikacje customowe dla liderów rynku.

prestashop

PrestaShop

Wdrożyliśmy z sukcesem dla rozpoznawalnych w Polsce marek sklepy działające w oparciu o PrestaShop. Dostarczamy pełny proces – od analityki, przez projektowanie aż po wdrożenie i obsługę.

ux & design

UX & Design

Posiadamy wszystkie kompetencje do projektowania użytecznych i pięknych interfejsów użytkownika. Kluczowe jest jednak zdefiniowanie strategii User Experience i stworzenie makiet projektowanego systemu.

integracje

Integracje

Projektujemy i implementujemy wydajne integracje z systemami ERP, CRM, PIM, kładąc przy tym nacisk na wydajność i bezpieczeństwo wymiany danych.

omnichannel

Omnichannel

Projektujemy i implementujemy dla klientów procesy, dzięki którym sprzedaż omnichannel może być skuteczna i pozwalać na łatwe przenikanie sprzedaży online oraz offline.

audyty i szkolenia

Audyty i szkolenia

Przeprowadzamy audyty systemów działających w oparciu o Magento2 / PrestaShop. Jesteśmy autorami pierwszych komercyjnych szkoleń Magento2, które realizujemy w całej Polsce w ramach ośrodka NobleProg.

akeneo

AKENEO PIM Certyfikowany partner nowoczesnego systemu Akeneo PIM

Więcej
meet magento / pl

KATOWICE, 16-17.09.2019
BUKARESZT, 26-27.09.2019

Dzielimy się wiedzą
Więcej
magento 3city sessions

Pierwszy event o Magento w Trójmieście 16.X 18:00 | Inkubator STARTER

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
Dowiedz się więcej
szkolenia magento2

Szkolenia Magento2

Sprawdź szkolenia
github

Dostarczamy OpenSource

Nasz GitHub