Regularne szkolenia Magento2 by Lizard Media

Postanowiliśmy jeszcze szerzej dzielić się wiedzą. Jak wiadomo od zawsze zespół Lizard Media udziela się na konferencjach, wykładach, prelekcjach, warsztatach (w tym roku wystąpimy z prelekcją na Meet Magento Poland 2018 w Alwernii koło Krakowa). Prowadzimy również ciągłe szkolenia wewnętrzne, a także dla klientów. Wraz z firmą szkoleniową NobleProg uruchomiliśmy program szkoleń Magento2. Nasz pionierski dorobek Magento2 w Polsce oraz duże doświadczenie w poważnych, wymagających projektach  pozwoliło nam na skonstruowanie wartościowego programu szkolenia.

szkolenia magento2
szkolenia magento2

Plan szkolenia z możliwością złożenia zapytania znajduję się tutaj:

https://www.nobleprog.pl/szkolenia/implementacja-magento-2x-do-rozwiazan-ecommerce

Pierwsze dwudniowe szkolenie odbyło się w Dębicy pod koniec czerwca. Część teoretyczna przeplatana była praktyczną. 14-to godzinne szkolenie dotyczyło technicznych kwestii związanych z implementacją platformy i dostosowaniem jej dla różnych biznesów. Skierowane było dla programistów oraz osób odpowiedzialnych za wdrożenie platformy, jej utrzymanie i rozwój. Na kursie uczestnicy zdobyli wiedzą o:  

  • strukturach Magento 2.X oraz mechanizmach implementacji,
  • instalacji środowiska produkcyjnego oraz jego konfiguracji,
  • pracy nad jakością kodu, debugging, monitorowaniem działania systemu,
  • implementacji zaawansowanych modułów,
  • dostosowaniu strony pod daną branżę.

“Feedback od uczestników był bardzo dobry”, mówi Maciek Sławik, który poprowadził pierwsze szkolenie Magento2. Widać to było zarówno w trakcie pracy nad zadaniami i rozwiązywaniem problemów jak i w późniejszych ankietach.”, dodaje Maciek.

Uczestnicy pracowali na swoich maszynach z lokalnie uruchomionym Magento2 oraz w swoim ulubionym IDE. Chodziło o to, aby pracowali w swoich naturalnych warunkach i środowisku.

Prowadzenie szkolenia sprawiło mi dużą przyjemność i chętnie to powtórzę.”, mówi Maciek Sławik.

Przygotowania do tego pierwszego zajęły mi sporo czasu, ale jestem zadowolony z efektu, cieszę się, że udało się zrealizować wszystko co było zaplanowane. Dla mnie to frajda i możliwość rozwijania umiejętności miękkich, komunikacyjnych.”, dodaje Maciek.

Maciek Sławik to jeden z 6 programistów w Polsce, który może pochwalić się  certyfikatem Magento 2 Certified Professional Developer (zdobył go jako druga osoba w Polsce!). Dodatkowo Maciek zdobył również tytuł Magento 2 Certified Solution Specialist. Szerzej o tym tutaj: http://blog.lizardmedia.pl/pl/2018/03/developer-1-20-swiecie-certyfikatem-magento-2/

Dodajmy jeszcze, że do grona profesjonalistów z tym certyfikatem dołączył właśnie Bartosz Kubicki, kolega z krakowskiego teamu Maćka w Lizard Media. Szerzej o tym tutaj: http://blog.lizardmedia.pl/pl/2018/07/kolejny-developer-certyfikatem-magento-2-lizard-media/

Wierzę w dzielenie się wiedzą, ale dodatkowo widzimy, że prowadzenie szkoleń dla naszych ekspertów to przyjemność, pozytywne wyzwanie i intensywny rozwój.”, mówi Paweł Biliński, CTO oraz współwłaściciel Lizard Media.

“Dostaliśmy następne zapytania, więc w najbliższym czasie odbędą się kolejne szkolenia Magento2.”, dodaje Paweł.

Przeczytaj również