Nowy serwis dla nowej spółki GPW: Alumetal S.A.

Dla Alumetal S.A. zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy korporacyjny serwis internetowy. Głównym założeniem było przygotowanie serwisu pod wymogi stawiane spółkom notowanym na GPW, a także dostęp przez urządzenia mobilne. W ramach kontraktu Lizard Media zrealizowało komplet prototypów, projektów graficznych, implementację i wdrożenie na autorskiej platformie LizardCMS. Ważnym punktem były kompleksowe testy na fizycznych urządzeniach mobilnych zrealizowanych w naszym laboratorium testowym.

alumetal logo

Jako agencja zrealizowaliśmy na przełomie 2013 i 2014 roku nową kompletną identyfikację wizualną marki – projekt logotypu, elementów stałych oraz brand book. Nowy serwis zakładał spójność z wypracowana odświeżoną estetyką oraz zgodność z długodystansowymi celami biznesowymi.

To kolejny klient z sektora przemysłowego, dla którego Lizard Media wdraża swoje usługi oraz produkty.

Zobacz online »


„Alumetal to nowoczesny i prężnie rozwijający się producent wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych, zaliczany do największych w Europie. Obecne moce produkcyjne trzech zakładów produkcyjnych Grupy Alumetal to 165 000 ton rocznie. Oprócz stopów wtórnych Grupa Alumetal specjalizuje się w produkcji stopów wstępnych tzw. zapraw aluminiowych, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Odbiorcami naszych produktów w ponad 90% jest przemysł motoryzacyjny. Współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi zarówno w kraju, jak i za granicą takimi jak Grupa VW, Grupa Nemak, Grupa Federal Mogul oraz z wieloma innymi spełniając bardzo wysokie wymagania jakościowe tego rynku.”  [źródło: alumetal.pl]

Przeczytaj również