Mobilnie na sygnale dla MEDFinance S.A.

Wdrożyliśmy dwa nowe serwisy internetowe dla spółki akcyjnej MEDFinance ─ MEDFinance.pl oraz MEDInwestycje.pl portal newsowy branży medycznej.

 

medfinance

 

To już drugi etap współpracy z Klientem, dla którego w lipcu ubiegłego roku stworzyliśmy konfigurator ambulansów. Narzędzie pozwala na konfigurację specjalistycznej karetki pogotowia ratunkowego wraz z bogatym i różnorodnym wyposażeniem oraz dostosowanie rodzaju finansowania zakupu za pomocą przyjaznego interfejsu. Konfigurator okazał się bardzo wygodnym i  skutecznym narzędziem sprzedażowym dla spółki.

MEDFinance.pl i MEDInwestycje.pl mają na celu przedstawienie Klienta jako lidera branży działającego z dużym rozmachem inwestycyjnym oraz pośredniczącego w inwestycjach między klientami, inwestorami i szpitalami, nie tylko w Polsce, ale za pomocą swoich spółek również na Słowacji, w Czechach i w Hiszpanii. Portal MEDInwestycje.pl, jako innowacyjny pomysł spółki, to pierwsze na rynku kompendium wiedzy o inwestycjach w placówkach medycznych w całej Polsce.

Oba serwisy powstały w oparciu o metodykę RWD (Responsive Web Design) oraz w oparciu o najlepsze wzorce UX (User Experience). Lizard Media dysponuje laboratorium testowym, w którym przy pomocy różnorodnych fizycznych urządzeń mobilnych oraz specjalistycznego oprogramowania wykonuje wieloiteracyjne testy aplikacji i serwisów internetowych. Całość działa na silniku zarządzania treściami LizardCMS.

testlab lizard media15754948657_8d01a8d5d6_m

Największym wyzwaniem projektu dla spółki MEDFinance było pokazanie w nowoczesny sposób wielkości i rozmachu finansowania inwestycji medycznych przez spółkę.” ─ tłumaczy Marcin Wieczorek, Design Manager w Lizard Media. “Ostatecznie dla przejrzystego zaprezentowania tych danych, wykorzystaliśmy licznik, który w sposób dynamiczny i realny prezentuje obecną wartość finansowania oraz jego tempo wzrostu w czasie rzeczywistym.

──

Spółka Magellan S.A. to lider rynku usług finansowych sektora ochrony zdrowia oraz instytucja pierwszego wyboru w gronie firm niebankowych. Magellan oprócz Polski prowadzi działalność również na rynkach innych krajów europejskich, m.in. w Czechach, na Słowacji i w Hiszpanii. Spółka dzięki międzynarodowej skali działalności umożliwia wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami rynku ochrony zdrowia. Od 2007 jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. W strukturze akcjonariatu znajdują się Fundusze zarządzane przez: ING PTE S.A., AEGON OFE, Amplico PTE S.A., Aviva OFE, Aviva BZ WBK, Generali OFE.

http://www.medfinance.pl/

http://www.medinwestycje.pl/

http://www.medambulans.pl/konfigurator/

Przeczytaj również