Mobilne zakupy z Martes Sport

sklepmartes.pl teraz mobilny

 

Wspólnie z Martes Sport zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy mobilną wersję sklepu internetowego w metodyce RWD (Responsive Web Design). To kolejny krok w rozwoju współpracy między największą w Polsce siecią sklepów sportowych a Lizard Media.

Zapraszamy do mobilnych zakupów:

qr code

Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Zajmują powierzchnię od 270 do 1230 m². W naszej ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych.

Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Trafia w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Dzięki przejrzystej ekspozycji produktów sklepy Martes Sport są nowoczesne, przyjazne dla klienta oraz oddają klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu.

Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Prężny i konsekwentny rozwój sprawił, że w tej chwili mogą odwiedzić Państwo ponad sto salonów sportowych w całej Polsce. Z każdym miesiącem na mapie naszego kraju powstają nowe salony Martes Sport. [źródło: http://martessport.com.pl/sklepy] 

Przeczytaj również