Mateusz Biliński poprowadzi workshop na targach Mobile-IT

Już jutro tj. 23 lutego 2017 roku Mateusz poprowadzi warsztaty w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 podczas 4. Targów Rozwiązań IT, E-commerce i Urządzeń Mobilnych Mobile-IT.

mobileit
mobile-it

Targi Mobile-IT są jedynym targowym wydarzeniem w Polsce, na którym spotkają się przedstawiciele i eksperci z trzech branż: mobile, IT oraz e-commerce. Targi dają możliwość zapoznania się z obowiązującymi trendami, zademonstrowania i przetestowania najnowszych urządzeń mobilnych czy zaprezentowania profesjonalnych rozwiązań IT i narzędzi marketingowo-biznesowych. To także miejsce wymiany doświadczeń między specjalistami.

Wykład Mateusza od 11:40 – „Zimowe hartowanie, czyli jak się nie dać złośnikom w mobilnym świecie bezpieczeństwa”. Warsztaty mają zaprezentować niektóre elementy bezpieczeństwa danych użytkowników mobilnych.

– Nie tylko twórcy aplikacji mobilnych, ale także sami użytkownicy mogą poprawić bezpieczeństwo swoich danych – mówi Mateusz Biliński Mobility Manager w Lizard Mobile.

Wszystkich odwiedzających jutro targi Mobile-IT w Krakowie zapraszamy.

Przeczytaj również

Raport Neuroróżnorodność w eCommerce

neuro blog

Czym jest neuroróżnorodność? Jak ważny to temat i jak może wpływać na projektowanie designu i funkcjonalności sklepów internetowych? Postanowiliśmy sprawdzić. W ciągu ostatnich miesięcy (maj-czerwiec 2023) przeprowadzaliśmy badanie z udziałem…