Kolejny  developer z certyfikatem Magento 2 w Lizard Media

Panie i Panowie, Ladies and Gentlemen, Bartosz Kubicki zdobywa Certyfikat Magento2 Professional Developer jako 6 osoba w Polsce i druga w Lizard Media. Co ciekawe, Bartek na co dzień pracuje z Maćkiem Sławikiem, który jako druga osoba w Polsce, zaledwie kilka miesięcy temu, zdobyła ten sam certyfikat. Tym samym Lizard Media staje się firmą z największą liczbą certyfikowanych profesjonalistów Magento 2 w Polsce.

profesjonalny certyfikat magento 2
profesjonalny certyfikat magento 2

Dla porównania, w Niemczech specjalistów z tym certyfikatem jest zaledwie trzech! Na Ukrainie, która jest domem, mekką i centrum świata Magento – dwunastu, w Anglii dziewięciu, w Stanach siedemnastu.

Tyle statystyk, teraz konkrety – czyli jak wyglądał egzamin.

Egzamin trwał 90 minut i był obiektywnie trudny. Osoba z samą wiedzą na temat Magento 2 raczej nie ma szans go zdać”, komentuje Bartek Kubicki.

“Potrzebne jest doświadczenie i to spore. Duża część egzaminu to praktyczne pytania nie tyle sprawdzające wiedzę co znajomość wad, zalet zastosowań różnych narzędzi jakie dostarcza framework. W niektórych zadaniach najważniejszy był wybór sposobu implementacji”, dodaje certyfikowany profesjonalny developer Magento 2, Bartek Kubicki.

Sukces odtrąbiony, a na warsztacie kolejne wyzwania związane z Magento2, projekty dla czołowych sieci sklepów w Polsce oraz szkolenia, które już tuż tuż.

Przeczytaj również

Raport Neuroróżnorodność w eCommerce

neuro blog

Czym jest neuroróżnorodność? Jak ważny to temat i jak może wpływać na projektowanie designu i funkcjonalności sklepów internetowych? Postanowiliśmy sprawdzić. W ciągu ostatnich miesięcy (maj-czerwiec 2023) przeprowadzaliśmy badanie z udziałem…