eCommerce Awards 2016 z wyróżnieniem dla Tous Polska

Po elektryzującej informacji o nominacji sklepu Touspolska.pl w kategorii „Najlepsze dostosowanie do sprzedaży wielokanałowej”, czyli Omnichannel, przyszedł czas na uroczystą galę oraz rozstrzygnięcie IV edycji konkursu eCommerce Awards 2016 organizowanego przez Izbę eCommerce Polska, której jesteśmy członkami.

gala ecommerce awards 2016
gala ecommerce awards 2016

17 listopada około godziny 21:47 w warszawskich hotelu Novotel usłyszeliśmy werdykt jury. Touspolska.pl otrzymał wyróżnienie podobnie jak decathlon.pl. Gratulujemy naszemu klientowi, zwłaszcza, że w konkursie wyprzedził kilka znanych marek.

Przyjemnym i niespodziewanym momentem podczas networkingu po gali były gratulacje jednego z ekspertów z jury konkursu dotyczące naszego wdrożenia Touspolska.pl na platformie Magento w wersji 2. Usłyszeliśmy między innymi, że gdyby jedną z kategorii konkursu było „udane wdrożenie na Magento 2” to bez wątpienia zdobylibyśmy nagrodę dla naszego klienta. Takiej kategorii jednak nie było ponieważ w chwili przyjmowania zgłoszeń byliśmy jedyni w Polsce J.

Przeczytaj również