Drugi w Polsce Magento 2 Certified Professional Javascript Developer

A ilu na świecie? 34.

Nasz kolega i Tech Leader z krakowskiego teamu Lizard Media, Maciej Sławik, zdał przy pierwszym podejściu i ze sporym zapasem mocy certyfikat Magento 2 Certified Professional Javascript Developer. Dodajmy, że jako drugi w Polsce i dodajmy, że jako pierwszy w Polsce jest posiadaczem aż aż trzech certyfikatów Magento 2. Pozostałe to Magento 2 Certified Solution Specialist, Magento 2 Certified Professional Developer. Gratulujemy!

java magento blog2

Jak wyglądał egzamin, czy był trudny i czy były jakieś niespodzianki?

60 pytań wielokrotnego i jednokrotnego wyboru, 90 minut i nic poza ubraniem. Takie są zasady. Dodatkowo cały egzamin jest nagrywany. A czego dokładnie dotyczył?

Ten certyfikat związany jest z customizacją Magento w zakresie komponentów Javascript, więc jest związany z frontendem, ale również dotyka trochę problematyki backendu i komunikacji z Web API Magento – mówi Maciek Sławik.

A jaki poziom trudności?

Dla mnie pytania podzieliły się na łatwe i tak trudne, że nie miałem pojęcia jaka jest odpowiedź. Na szczęście tych pierwszych było zdecydowanie więcej 🙂 – dodaje Maciek.

Wraz z kolejnymi wdrożeniami Magento 2 rośnie wiedza, doświadczenie oraz pewność siebie w teamach Lizard Media. Tego potrzebujemy.

Magento2 to najlepszy wybór dla średnich i dużych eCommerce. Weszliśmy w świat Magento2 już pod koniec 2015 roku na wczesnym etapie rozwoju tej platformy – przypomina sobie Paweł Biliński, CTO w Lizard Media.

To była praca u podstaw, rozwiązywanie problemów i ustanawianie nowych pionierskich rekordów. Dzisiejsze certyfikaty potwierdzają nasze zacięcie i specjalizację. Gratulujemy Maćkowi i wszystkim kolegom, którzy codziennie mierzą się z wyzwaniami Magento 2 – dodaje Paweł.

Lizard Media jest autorem pierwszych wdrożeń Magento 2 w Polsce i jednych z pierwszych na świecie.

Więcej o certyfikacje tu: https://u.magento.com/magento-2-certified-professional-front-end-developer#.XJzFolVKjDc

Przeczytaj również

Raport Neuroróżnorodność w eCommerce

neuro blog

Czym jest neuroróżnorodność? Jak ważny to temat i jak może wpływać na projektowanie designu i funkcjonalności sklepów internetowych? Postanowiliśmy sprawdzić. W ciągu ostatnich miesięcy (maj-czerwiec 2023) przeprowadzaliśmy badanie z udziałem…