DEDYKOWANA APLIKACJA DLA TCHIBO COFFEE SERVICE

Tchibo Coffee Service to firma, która od wielu lat oferuje profesjonalne i zaawansowane technologicznie ekspresy, kawy, dodatki oraz specjalnie zaprojektowane usługi dla klientów biznesowych z różnych branż. Tchibo Coffee Service jest ekspertem w dziedzinie produkcji i serwowania kawy, który od ponad 25 lat dostarcza profesjonalną wiedzę i usługi dla polskich firm takich jak restauracje, kawiarnie, coffee bary, hotele, sklepy i wiele innych. Codzienne świadczenie usług w Polsce wspiera ponad 100 zaangażowanych specjalistów.

 

Dedykowana aplikacja dla działu sprzedaży

Dla Tchibo Coffee Service od 8 lat tworzymy i rozwijamy specjalną aplikację przeznaczoną dla kilkudziesięciu mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy pracując w terenie, u swoich obecnych i przyszłych klientów, wykorzystują narzędzie do prezentacji oferty firmy.

Aplikacja posiada wiele modułów i funkcjonalności przydatnych handlowcowi w codziennej pracy. Głównym narzędziem są kreatory ofert, dzięki którym możliwe jest zaawansowane skonfigurowanie, wygenerowanie i wysłanie do klientów ofert z różnych segmentów usług firmy. Narzędzie pozwala handlowcom na wykorzystywanie zawsze aktualnych materiałów takich jak różne szablony ofert, materiały pomocnicze, prezentacje, informacje o promocjach czy statystyki przygotowanych wcześniej ofert.

Krok po kroku na spotkaniu u klienta handlowiec konfiguruje ofertę wybierając takie elementy jak np. ilość spożycia kawy, rodzaj ekspresu i akcesoriów, typy kaw, dodatki czy sposoby finansowania. Aplikacja umożliwia także edycję predefiniowanych parametrów oferty, podgląd oferty oraz jej wygenerowanie i wysłanie w wybranym szablonie.

W aplikacji zostały wykorzystane miedzy innymi takie technologie jak język PHP, język JavaScript, framework Laravel, Vue, Vuex.

tchibo www 2

Zarządzanie dedykowaną aplikacją z poziomu panelu administracyjnego 

Od strony administracyjnej narzędzie umożliwia pełną edycję parametrów ofert, ich konfiguracje, kombinacje i składowe. Dostępne są także konfiguratory szablonów ofert, komunikatów czy wiadomości wysyłanych do klientów. Panel administracyjny umożliwia także bieżące śledzenie postępów pracy handlowców.

Aplikacja zintegrowana jest m.in. z zewnętrznym programem eLeader co umożliwia dwustronne przekazywanie informacji o przygotowywanych ofertach, a także na analizowanie pracy handlowców. Narzędzie integruje się również z systemem obliczeniowym firmy leasingowej w celu kalkulacji oferty finansowania usług.

tchibo www

Rozwój aplikacji przez lata 

Pierwotnie aplikacja powstała jako dedykowana apka tabletowa, która umożliwiała pracę handlowców zarówno w trybie online jak i offline. Po kilku latach funkcjonowania wraz z rozwijającymi się możliwościami technologii przeglądarkowych, zdecydowaliśmy się na przepisanie aplikacji w 100% na technologie webowe. Zastosowanie nowych rozwiązań dało szereg korzyści, począwszy od większej elastyczności wykorzystania narzędzia, szybszej możliwości utrzymania i rozwoju, a skończywszy na szerszym zastosowaniu rozwijających się technologii w projektowanych w aplikacji funkcjonalnościach.

Współpraca z Tchibo Coffee Service to doskonały przykład na to, że Lizard Media stawia na długoletnią i owocną współprace ze swoimi klientami. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wspólnemu zaufaniu udaje nam się tworzyć, utrzymywać i rozwijać kluczowe narzędzia sprzedażowe dla naszych klientów mówi Marcin Wieczorek, Design Manager w Lizard Media

Potrzebujesz dedykowanego narzędzia dla swojego biznesu i szukasz sprawdzonego partnera, który poprowadzi ten projekt na najwyższym poziomie? Zapraszamy do kontaktu! sales@lizardmedia.pl