PROJEKT T-MOBILE USŁUGI BANKOWE

CMS i rozmowy video w standardach
bezpieczeństwa banku

T-Mobile Usługi Bankowe to owoc strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku, mający na celu stworzenie najkorzystniejszej oferty bankowej na rynku. Dzięki współpracy najbardziej innowacyjnego banku i największego operatora komórkowego, powstała bankowość nowej generacji.

Oferta T-Mobile Usługi Bankowe została stworzona na bazie sprawdzonych i wielokrotnie nagradzanych rozwiązań Alior Sync – lidera nowoczesnej bankowości internetowej w Polsce. Produkty T-Mobile Usługi Bankowe są dostępne dla wszystkich. A dodatkowo, klienci T-Mobile mają do dyspozycji nowe usługi, zwiększające korzyści ze współpracy ze swoim operatorem.

Dla Lizard Media to projekt, który pobił kilka rekordów. 8 tygodni od startu do wdrożenia w dodatku w środowisku wymagającej architektury zabezpieczeń bankowych. Całość prac wykonana w zgodności z normami OWASP.

tmobilehand

Bardzo krótki czas na wdrożenie oraz integracja ze wszystkimi systemami bankowymi w środowisku wysokiego bezpieczeństwa danych to największe wyzwania tego projektu. – wspomina Paweł Biliński, CTO oraz współzałożyciel Lizard Media.

To również świetna próbka tego jak mocny jest nasz zespół. Myślę, że wiele firm na rynku byłaby w stanie zrealizować ten projekt mając duże zasoby ludzkie oraz dużo czasu. Sprint jaki wykonaliśmy to owoc dużego doświadczenia i sprawności. Jestem bardzo dumny z całego zespołu i mam ku temu konkretne powody. – podkreśla Paweł Biliński

Zakres wdrożenia:

  • wdrożenie systemu CMS w rozbudowanej architekturze wieloserwerowej,
  • implementacja HTML/CSS/JS frontendu dostarczonego przez zewnętrzną agencję,
  • optymalizacja serwisu Banku,
  • stworzenie dedykowanego komunikatora dla obsługi klienta online – kanał video, audio, czat z wykorzystaniem technologii WebRTC.